GÓRSKI PLENER ŚLUBNY – ŁOMNICA – SZCZYRBSKIE JEZIORO

GÓRSKI PLENER ŚLUBNY – ŁOMNICA – SZCZYRBSKIE JEZIORO

Plener ślubny

ŁOMNICA – SZCZYRBSKIE JEZIORO

Z TAKĄ PARĄ TO JA MOGĘ JECHAĆ I NA KONIEC ŚWIATA. MŁODZI, PIĘKNI, KOCHAJĄCY SIĘ, A DO TEGO NIE BOJĄ SIĘ ZIMNA, DESZCZU I WIATRU NAWET NA WYSOKOŚCI 2190 M.

Patrycja i Maciej na miejsce swojej sesji zdjęciowej wybrali Tatry Wysokie, a dokładnie drugi co do wysokości w Tatrach szczyt Łomnicy oraz leżące niecałe 20 km od niego Szczyrbskie Jezioro. Oba miejsca niezwykle spektakularne zapierają dech w piersiach. Niestety, góry przywitały nas kapryśną burzową pogodą. Jednak mimo deszczu i niesprzyjających warunków udaje się nam wjechać na Lomnické Sedlo. Potęga gór oraz niebo porozdzierane burzowymi chmurami tworzą niezwykle dramatyczną scenerię dla naszych fotografii.

Z góry przepędza nas ulewa i po kilku minutach jesteśmy już w drodze do kolejnego punktu naszej wycieczki.

Po niespełna 20 minutach drogi docieramy nad Szczyrbskie Jezioro i tym razem bez parasolki ani rusz. Leje, kropi, przestaje; udaje się nam złapać kilka kadrów i wtem nadciąga potężna ulewa.

Nasza dzielna ekipa nie poddaje się i przy filiżance kawy czekamy na rozwój wydarzeń. Cierpliwość zostaje wynagrodzona, przez chmury przedzierają się pojedyncze promienie słońca, a Państwa Młodych obejmuje piękna tęcza.

Radość fotografowania nie trwa jednak długo, szybko zostaje przerwana kolejną ulewą. Tym razem z uśmiechami od ucha do ucha postanawiamy, że pora wracać do domu. A jak wyglądała cała nasza wspólna przygoda? Zboczcie sami, oglądając poniższą galerię.