Sesja rodzinna na Przymiarkach

Sesja rodzinna na Przymiarkach

Rodzinna sesja zdjęciowa – Przymiarki Bliżej Raju

Rodzina to największe bogactwo człowieka! Warto zapisać jej historię na pięknych fotografiach. Pomyśl – ślub, chrzciny, pierwsza komunia… Czas płynie, a my z dzieci stajemy się rodzicami, z rodziców dziadkami. Sesja rodzinna to doskonały pomysł na utrwalenie ulotnych chwil, które pozwolą wrócić wspomnieniom po latach.

Z Justyną, Filipem, Olafem i Kamilem wybraliśmy się na spacer po Przymiarkach. Jest to wzgórze położne pomiędzy uzdrowiskami Iwonicz Zdrój i Rymanów Zdrój. Wielkim atutem miejscówki jest droga, która pozwala dojechać samochodem niemalże na sam szczyt wzniesienia. Śmiało można się tu wybrać nawet z małymi dziećmi. Góra oferuje wspaniałe widoki, podczas sprzyjających warunków widać z niej nawet Tatary.

Kto mnie zna, ten wie, że ja to zawsze mam szczęście 🙂 Tak było i tym razem. W dniu pleneru natura nam sprzyjała. Dosłownie jakbym miał do niej pilot zdalnego sterowania. Na początku, gdy słońce świeciło zbyt mocno, pstryk guzik i wielka chmura zasłania za mocne światło… Kurde, zaraz będzie zachód słońca, ale przecież ta chmura go nam całkiem przysłoniła. Znów wyciągam pilot i wciskam guzik odsłaniający słońce… zadziałał 😉  Zresztą sami zobaczcie te zdjęcia.