Sesja Narzeczeńska – Ola i Rafał

Sesja Narzeczeńska – Ola i Rafał

Sesja Narzeczeńska Oli i Rafała

Iwonicz Zdrój – Przymiarki – Gospodarstwo Rolne Urbanek Andrzej

– Halo! Cześć Paweł, jesteś fotografem na naszym ślubie.
– Cześć, bardzo się cieszę, co słychać?
– Chcemy zrobić zaproszenia, ale nie takie zwykłe, chcemy zaproszenia z naszym zdjęciem…
– Super pomysł, zapraszam na narzeczeńską sesję zdjęciową

Każdy pretekst jest dobry, by na fotografiach zapisać Wasze szczęście i radość!

Sesja przedślubna to doskonały czas, aby poznać się z fotografem, oswoić z obiektywem.  Tak było i tym razem. Po kilku minutach z Olą i Rafałem rozmawialiśmy jak starzy, dobrzy znajomi. Na luzie obgadaliśmy temat wesela, okazało się, że Rafał uwielbia  nie tylko oglądać, ale i robić zdjęcia.

Nasza sesja rozpoczęła się spacerem po Iwoniczu-Zdroju, jednak gwar i tłok, który panował tego dnia w uzdrowisku sprawił, że szybko się ewakuowaliśmy. Teleport na Przymiarki okazał się dobrą opcją.  Warunki sprzyjały, chmury na niebie niczym wielka blenda rozpraszały mocne światło słońca. Ola i Rafał, choć są z okolicy Krosna, na Przymiarkach tego dnia byli po raz pierwszy.

Po krótkim spacerze postanowiliśmy sprawdzić jeszcze jedno miejsce i tak wylądowaliśmy w Gospodarstwie Rolnym Pana Andrzeja Urbanka, a dokładnie w jego sadzie. Piękne równiutkie alejki kwitnących jabłoni tworzą tam doskonałe tło dla fotografii. Mieliśmy też okazję poznać samego Pana Andrzeja, który z pasją opowiedział nam o swoim biznesie i nowatorskich pomysłach.

Zdjęcia tego dnia robiły się same, trochę tak jak przy okazji wycieczki z dobrą ekipą… Zapraszam Was do oglądnięcia galerii zdjęć z tego popołudnia.

Ps. Nie mogę się już doczekać tego ślubu i wesela, bo wiem, że czeka mnie praca wśród dobrych znajomych! Do tego przy dźwiękach muzyki zespołu Efekt z Przeworska, z którym przeżyłem już niejedną przygodę.