PLENER ŚLUBNY – PIENINY – WYSOKI WIERCH

PLENER ŚLUBNY – PIENINY – WYSOKI WIERCH

Plener ślubny

PIENINY – WYSOKI WIERCH

PIĘKNE ZACHODY I WSCHODY SŁOŃCA, KTÓRE MALUJĄ NIEBO NIESKOŃCZONĄ PALETĄ BARW. ROZLEGŁE PEJZAŻE, NAD KTÓRYMI MAJESTATYCZNIE GÓRUJĄ TATRY. MIEJSCE,  KTÓRE ZACHWYCA O KAŻDEJ PORZE ROKU!

Sesja ślubna w Pieninach to wędrówka przez łąki, wśród pasących się owiec. Nie spotkamy tu tłumu turystów, zwykle Państwo Młodzi to jedyni goście w tym uroczym zakątku świata. Jednym słowem cisza, intymny nastrój i piękna przyroda.

Wysoki Wierch w Pienicach oferuje wspaniałe widoki w każdym kierunku.  Z jednej strony delikatne łagodne pagórki z drugiej szpiczaste wierzchołki Trzech Koron, a w oddali panorama Tatr, za którymi zachodzi słońce.

Jeśli nie lubicie się męczyć- to miejsce jest doskonałe dla Was.  Romantyczny spacer na szczyt Wysokiego Wierchu zajmuje niewiele ponad godzinę, ścieżka jest szeroka i wygodna.

Sesje zdjęciowe w górach, to wspaniała przygoda zapisana na pięknych fotografiach.  Za cel stawiam sobie by kadry z naszego wyjazdu opowiadały o szczęściu, emocjach, miłości…. Pragnę by fotografie oglądane nawet po wielu latach nadal poruszały.